Vuukide korrastamine

Uuendame ja teeme korda teie plaaditud põrandad ja pinnad. Vuukide uuendamine annab värskelt plaaditud ruumi või pindade mulje. Kasutage vuukide uuendamist määrdunud, murenenud või hallitavate vuukide korrastamiseks. Vuukide korrastamiseks ja hermetiseerimiseks kasutame sõltuvalt olukorrast ja materjalidest väga erinevaid vahendeid ja lahendusi. Kirjeldage meile olukorda ja leiame just teile sobivaime lahenduse!

Aastaid puhtana püsivad vuugid? Kas see on võimalik?

Keraamiliste plaatidega pindade puhul ollakse sageli hädas määrdunud või hallitavate vuukidega, mille puhtana hoidmine tundub võimatu. Lahendus on aga olemas, kui kasutada õiget vuugitäidet. Kasutame selliste pindade puhul määrdumatut, tugevat ja hooldusvaba Kiilto Epoksü vuugitäidist, mida saab kasutada ka keraamiliste plaatide paigaldamisel. Kiilto Epoksü vuugitäidis ei kogu tänu oma spetsiifilisele kahekomponentsele epoksüvaigul põhinevale koostisele mustust, kuid talub tugevatoimelisi puhastusaineid ja tööstuslikku masinpesu. Seega tagab Epoksü vuugitäidise kasutamine pikaajalise laitmatu tulemuse ning on kokkuvõttes kasutajate jaoks väga mugav, sest koristamisel või igapäevaste tegevuste juures nii kodus kui ka tööstuses-tootmises ei pea selle pärast muretsema. Sama vuugitäidet saab kasutada ka välitingimustes, sest ta on veekindel ja talub temperatuuri -20 kuni +60 kraadi.

Mured suvekoduga? Talvise külmaga on vuugid pragunenud ja muutunud mitteveekindlaks? Kasutada tasub jäätumiskindlat hüdroisolatsiooni!

Talvel mitteköetavate hoonete niiskete ruumide puhul peab plaatide all oleva hüdroisolatsiooni valikul jälgima, et materjal peab vastu ka miinuskraadidele ja säilitab oma isoleerivad omadused. Märgadesse ruumidesse sobivate materjalide valimisel ei tohi unustada alusmaterjale ning nende aluspinna hüdroisoleerimist.

Aastaringselt kütmata vannitubade ja saunade hüdroisoleerimiseks on olemas spetsiaalne toode - Soome keemiatööstuskontserni Kiilto külmumiskindel hüdroisolatsioonimastiks Keramix. Tavaline hüdroisolatsioonimastiks muutub miinuskraadil rabedaks ja rebeneb võimalike konstruktsiooninihete korral, tekitades hüdroisolatsioonikihti pragusid ning kaotades vee- ja niiskuskindluse. Seega ei tohiks seda aastaringselt kütmata hoonete puhul üldse kasutada. Keramix on aga jäätumistestitud ning peab vastu madalamadki külmakraadid. 

Oleme teile abiks ja aitame valida sbivaimad lahendused, võtke meiega ühendust!

 

Salvesta
Kasutaja küpsiste seaded
Loodame, et saate meie veebilehte segamatult kasutada. Kui te keelate kõik küpsised, võib tekkida lehe kasutatavuses tõrkeid.
Luba kõik
Keela kõik
Loe lisa
Analüütika
Tööriist mis analüüsib veebilehe efektiivsust ja statistikat.
Google Analytics
Kinnita
Keeldu
Unknown
Unknown
Kinnita
Keeldu